Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo17:24
Helska17:26
Osiedle Wejhera17:28
Pomorska17:29
Piastowska17:30
Czerwony Dwór17:32
Bora Komorowskiego17:33
Kołobrzeska17:35
Zaspa17:37
Startowa17:38
Jana Pawła II
 
17:39
0 min.
 
Żwirki i Wigury17:401 min.
 
Bajana17:412 min.
 
Legionów17:434 min.
 
Plac Komorowskiego17:456 min.
 
Mickiewicza17:478 min.
 
Reja17:489 min.
 
Wyspiańskiego17:5011 min.
 
Kliniczna17:5112 min.
 
Twarda17:5314 min.
 
Stocznia Północna17:5415 min.
 
Stocznia SKM17:5617 min.
 
Plac Solidarności17:5819 min.
 
Dworzec Główny18:0021 min.
 
Brama Wyżynna18:0324 min.
 
Okopowa18:0526 min.
 
Żabi Kruk18:0627 min.
 
Chmielna18:0728 min.
 
Akademia Muzyczna18:0930 min.
 
Brama Żuławska18:1132 min.
 
Głęboka18:1334 min.
 
Przeróbka18:1536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy