Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo17:04
Helska17:06
Osiedle Wejhera17:08
Pomorska17:09
Piastowska17:10
Czerwony Dwór17:12
Bora Komorowskiego17:13
Kołobrzeska17:15
Zaspa17:17
Startowa17:18
Jana Pawła II
 
17:19
0 min.
 
Żwirki i Wigury17:201 min.
 
Bajana17:212 min.
 
Legionów17:234 min.
 
Plac Komorowskiego17:256 min.
 
Mickiewicza17:278 min.
 
Reja17:289 min.
 
Wyspiańskiego17:3011 min.
 
Kliniczna17:3112 min.
 
Twarda17:3314 min.
 
Stocznia Północna17:3415 min.
 
Stocznia SKM17:3617 min.
 
Plac Solidarności17:3819 min.
 
Dworzec Główny17:4021 min.
 
Brama Wyżynna17:4324 min.
 
Okopowa17:4526 min.
 
Żabi Kruk17:4627 min.
 
Chmielna17:4728 min.
 
Akademia Muzyczna17:4930 min.
 
Brama Żuławska17:5132 min.
 
Głęboka17:5334 min.
 
Przeróbka17:5536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy