Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo16:52
Helska16:54
Osiedle Wejhera16:56
Pomorska16:57
Piastowska16:58
Czerwony Dwór17:00
Bora Komorowskiego17:01
Kołobrzeska17:03
Zaspa17:05
Startowa17:06
Jana Pawła II
 
17:07
0 min.
 
Żwirki i Wigury17:081 min.
 
Bajana17:092 min.
 
Legionów17:114 min.
 
Plac Komorowskiego17:136 min.
 
Mickiewicza17:158 min.
 
Reja17:169 min.
 
Wyspiańskiego17:1811 min.
 
Kliniczna17:1912 min.
 
Twarda17:2114 min.
 
Stocznia Północna17:2215 min.
 
Stocznia SKM17:2417 min.
 
Plac Solidarności17:2619 min.
 
Dworzec Główny17:2821 min.
 
Brama Wyżynna17:3124 min.
 
Okopowa17:3326 min.
 
Żabi Kruk17:3427 min.
 
Chmielna17:3528 min.
 
Akademia Muzyczna17:3730 min.
 
Brama Żuławska17:3932 min.
 
Głęboka17:4134 min.
 
Przeróbka17:4336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy