Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:20
Helska08:22
Osiedle Wejhera08:24
Pomorska08:25
Piastowska08:26
Czerwony Dwór08:28
Bora Komorowskiego08:29
Kołobrzeska08:31
Zaspa08:33
Startowa08:34
Jana Pawła II
 
08:35
0 min.
 
Żwirki i Wigury08:361 min.
 
Bajana08:372 min.
 
Legionów08:394 min.
 
Plac Komorowskiego08:416 min.
 
Mickiewicza08:438 min.
 
Reja08:449 min.
 
Wyspiańskiego08:4611 min.
 
Kliniczna08:4712 min.
 
Twarda08:4914 min.
 
Stocznia Północna08:5015 min.
 
Stocznia SKM08:5217 min.
 
Plac Solidarności08:5419 min.
 
Dworzec Główny08:5621 min.
 
Brama Wyżynna08:5924 min.
 
Okopowa09:0126 min.
 
Żabi Kruk09:0227 min.
 
Chmielna09:0328 min.
 
Akademia Muzyczna09:0530 min.
 
Brama Żuławska09:0732 min.
 
Głęboka09:0934 min.
 
Przeróbka09:1136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy