Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo16:12
Helska16:14
Osiedle Wejhera16:16
Pomorska16:17
Piastowska16:18
Czerwony Dwór16:20
Bora Komorowskiego16:21
Kołobrzeska16:23
Zaspa16:25
Startowa16:26
Jana Pawła II
 
16:27
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:281 min.
 
Bajana16:292 min.
 
Legionów16:314 min.
 
Plac Komorowskiego16:336 min.
 
Mickiewicza16:358 min.
 
Reja16:369 min.
 
Wyspiańskiego16:3811 min.
 
Kliniczna16:3912 min.
 
Twarda16:4114 min.
 
Stocznia Północna16:4215 min.
 
Stocznia SKM16:4417 min.
 
Plac Solidarności16:4619 min.
 
Dworzec Główny16:4821 min.
 
Brama Wyżynna16:5124 min.
 
Okopowa16:5326 min.
 
Żabi Kruk16:5427 min.
 
Chmielna16:5528 min.
 
Akademia Muzyczna16:5730 min.
 
Brama Żuławska16:5932 min.
 
Głęboka17:0134 min.
 
Przeróbka17:0336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy