Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo14:04
Helska14:06
Osiedle Wejhera14:08
Pomorska14:09
Piastowska14:10
Czerwony Dwór14:12
Bora Komorowskiego14:13
Kołobrzeska14:15
Zaspa14:17
Startowa14:18
Jana Pawła II
 
14:19
0 min.
 
Żwirki i Wigury14:201 min.
 
Bajana14:212 min.
 
Legionów14:234 min.
 
Plac Komorowskiego14:256 min.
 
Mickiewicza14:278 min.
 
Reja14:289 min.
 
Wyspiańskiego14:3011 min.
 
Kliniczna14:3112 min.
 
Twarda14:3314 min.
 
Stocznia Północna14:3415 min.
 
Stocznia SKM14:3617 min.
 
Plac Solidarności14:3819 min.
 
Dworzec Główny14:4021 min.
 
Brama Wyżynna14:4324 min.
 
Okopowa14:4526 min.
 
Żabi Kruk14:4627 min.
 
Chmielna14:4728 min.
 
Akademia Muzyczna14:4930 min.
 
Brama Żuławska14:5132 min.
 
Głęboka14:5334 min.
 
Przeróbka14:5536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy