Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo13:32
Helska13:34
Osiedle Wejhera13:36
Pomorska13:37
Piastowska13:38
Czerwony Dwór13:40
Bora Komorowskiego13:41
Kołobrzeska13:43
Zaspa13:45
Startowa13:46
Jana Pawła II
 
13:47
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:481 min.
 
Bajana13:492 min.
 
Legionów13:514 min.
 
Plac Komorowskiego13:536 min.
 
Mickiewicza13:558 min.
 
Reja13:569 min.
 
Wyspiańskiego13:5811 min.
 
Kliniczna13:5912 min.
 
Twarda14:0114 min.
 
Stocznia Północna14:0215 min.
 
Stocznia SKM14:0417 min.
 
Plac Solidarności14:0619 min.
 
Dworzec Główny14:0821 min.
 
Brama Wyżynna14:1124 min.
 
Okopowa14:1326 min.
 
Żabi Kruk14:1427 min.
 
Chmielna14:1528 min.
 
Akademia Muzyczna14:1730 min.
 
Brama Żuławska14:1932 min.
 
Głęboka14:2134 min.
 
Przeróbka14:2336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy