Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo12:52
Helska12:54
Osiedle Wejhera12:56
Pomorska12:57
Piastowska12:58
Czerwony Dwór13:00
Bora Komorowskiego13:01
Kołobrzeska13:03
Zaspa13:05
Startowa13:06
Jana Pawła II
 
13:07
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:081 min.
 
Bajana13:092 min.
 
Legionów13:114 min.
 
Plac Komorowskiego13:136 min.
 
Mickiewicza13:158 min.
 
Reja13:169 min.
 
Wyspiańskiego13:1811 min.
 
Kliniczna13:1912 min.
 
Twarda13:2114 min.
 
Stocznia Północna13:2215 min.
 
Stocznia SKM13:2417 min.
 
Plac Solidarności13:2619 min.
 
Dworzec Główny13:2821 min.
 
Brama Wyżynna13:3124 min.
 
Okopowa13:3326 min.
 
Żabi Kruk13:3427 min.
 
Chmielna13:3528 min.
 
Akademia Muzyczna13:3730 min.
 
Brama Żuławska13:3932 min.
 
Głęboka13:4134 min.
 
Przeróbka13:4336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy