Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo07:44
Helska07:46
Osiedle Wejhera07:48
Pomorska07:49
Piastowska07:50
Czerwony Dwór07:52
Bora Komorowskiego07:53
Kołobrzeska07:55
Zaspa07:57
Startowa07:58
Jana Pawła II
 
07:59
0 min.
 
Żwirki i Wigury08:001 min.
 
Bajana08:012 min.
 
Legionów08:034 min.
 
Plac Komorowskiego08:056 min.
 
Mickiewicza08:078 min.
 
Reja08:089 min.
 
Wyspiańskiego08:1011 min.
 
Kliniczna08:1112 min.
 
Twarda08:1314 min.
 
Stocznia Północna08:1415 min.
 
Stocznia SKM08:1617 min.
 
Plac Solidarności08:1819 min.
 
Dworzec Główny08:2021 min.
 
Brama Wyżynna08:2324 min.
 
Okopowa08:2526 min.
 
Żabi Kruk08:2627 min.
 
Chmielna08:2728 min.
 
Akademia Muzyczna08:2930 min.
 
Brama Żuławska08:3132 min.
 
Głęboka08:3334 min.
 
Przeróbka08:3536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy