Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo11:04
Helska11:06
Osiedle Wejhera11:08
Pomorska11:09
Piastowska11:10
Czerwony Dwór11:12
Bora Komorowskiego11:13
Kołobrzeska11:15
Zaspa11:17
Startowa11:18
Jana Pawła II
 
11:19
0 min.
 
Żwirki i Wigury11:201 min.
 
Bajana11:212 min.
 
Legionów11:234 min.
 
Plac Komorowskiego11:256 min.
 
Mickiewicza11:278 min.
 
Reja11:289 min.
 
Wyspiańskiego11:3011 min.
 
Kliniczna11:3112 min.
 
Twarda11:3314 min.
 
Stocznia Północna11:3415 min.
 
Stocznia SKM11:3617 min.
 
Plac Solidarności11:3819 min.
 
Dworzec Główny11:4021 min.
 
Brama Wyżynna11:4324 min.
 
Okopowa11:4526 min.
 
Żabi Kruk11:4627 min.
 
Chmielna11:4728 min.
 
Akademia Muzyczna11:4930 min.
 
Brama Żuławska11:5132 min.
 
Głęboka11:5334 min.
 
Przeróbka11:5536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy