Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:35
Helska10:37
Osiedle Wejhera10:39
Pomorska10:40
Piastowska10:41
Czerwony Dwór10:43
Bora Komorowskiego10:44
Kołobrzeska10:46
Zaspa10:48
Startowa10:49
Jana Pawła II
 
10:50
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:511 min.
 
Bajana10:522 min.
 
Legionów10:544 min.
 
Plac Komorowskiego10:566 min.
 
Mickiewicza10:588 min.
 
Reja10:599 min.
 
Wyspiańskiego11:0111 min.
 
Kliniczna11:0212 min.
 
Twarda11:0414 min.
 
Stocznia Północna11:0515 min.
 
Stocznia SKM11:0717 min.
 
Plac Solidarności11:0919 min.
 
Dworzec Główny11:1121 min.
 
Brama Wyżynna11:1424 min.
 
Okopowa11:1626 min.
 
Żabi Kruk11:1727 min.
 
Chmielna11:1828 min.
 
Akademia Muzyczna11:2030 min.
 
Brama Żuławska11:2232 min.
 
Głęboka11:2434 min.
 
Przeróbka11:2636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy