Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo10:05
Helska10:07
Osiedle Wejhera10:09
Pomorska10:10
Piastowska10:11
Czerwony Dwór10:13
Bora Komorowskiego10:14
Kołobrzeska10:16
Zaspa10:18
Startowa10:19
Jana Pawła II
 
10:20
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:211 min.
 
Bajana10:222 min.
 
Legionów10:244 min.
 
Plac Komorowskiego10:266 min.
 
Mickiewicza10:288 min.
 
Reja10:299 min.
 
Wyspiańskiego10:3111 min.
 
Kliniczna10:3212 min.
 
Twarda10:3414 min.
 
Stocznia Północna10:3515 min.
 
Stocznia SKM10:3717 min.
 
Plac Solidarności10:3919 min.
 
Dworzec Główny10:4121 min.
 
Brama Wyżynna10:4424 min.
 
Okopowa10:4626 min.
 
Żabi Kruk10:4727 min.
 
Chmielna10:4828 min.
 
Akademia Muzyczna10:5030 min.
 
Brama Żuławska10:5232 min.
 
Głęboka10:5434 min.
 
Przeróbka10:5636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy