Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo09:35
Helska09:37
Osiedle Wejhera09:39
Pomorska09:40
Piastowska09:41
Czerwony Dwór09:43
Bora Komorowskiego09:44
Kołobrzeska09:46
Zaspa09:48
Startowa09:49
Jana Pawła II
 
09:50
0 min.
 
Żwirki i Wigury09:511 min.
 
Bajana09:522 min.
 
Legionów09:544 min.
 
Plac Komorowskiego09:566 min.
 
Mickiewicza09:588 min.
 
Reja09:599 min.
 
Wyspiańskiego10:0111 min.
 
Kliniczna10:0212 min.
 
Twarda10:0414 min.
 
Stocznia Północna10:0515 min.
 
Stocznia SKM10:0717 min.
 
Plac Solidarności10:0919 min.
 
Dworzec Główny10:1121 min.
 
Brama Wyżynna10:1424 min.
 
Okopowa10:1626 min.
 
Żabi Kruk10:1727 min.
 
Chmielna10:1828 min.
 
Akademia Muzyczna10:2030 min.
 
Brama Żuławska10:2232 min.
 
Głęboka10:2434 min.
 
Przeróbka10:2636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy