Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo08:35
Helska08:37
Osiedle Wejhera08:39
Pomorska08:40
Piastowska08:41
Czerwony Dwór08:43
Bora Komorowskiego08:44
Kołobrzeska08:46
Zaspa08:48
Startowa08:49
Jana Pawła II
 
08:50
0 min.
 
Żwirki i Wigury08:511 min.
 
Bajana08:522 min.
 
Legionów08:544 min.
 
Plac Komorowskiego08:566 min.
 
Mickiewicza08:588 min.
 
Reja08:599 min.
 
Wyspiańskiego09:0111 min.
 
Kliniczna09:0212 min.
 
Twarda09:0414 min.
 
Stocznia Północna09:0515 min.
 
Stocznia SKM09:0717 min.
 
Plac Solidarności09:0919 min.
 
Dworzec Główny09:1121 min.
 
Brama Wyżynna09:1424 min.
 
Okopowa09:1626 min.
 
Żabi Kruk09:1727 min.
 
Chmielna09:1828 min.
 
Akademia Muzyczna09:2030 min.
 
Brama Żuławska09:2232 min.
 
Głęboka09:2434 min.
 
Przeróbka09:2636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy