Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:05
Helska08:07
Osiedle Wejhera08:09
Pomorska08:10
Piastowska08:11
Czerwony Dwór08:13
Bora Komorowskiego08:14
Kołobrzeska08:16
Zaspa08:18
Startowa08:19
Jana Pawła II
 
08:20
0 min.
 
Żwirki i Wigury08:211 min.
 
Bajana08:222 min.
 
Legionów08:244 min.
 
Plac Komorowskiego08:266 min.
 
Mickiewicza08:288 min.
 
Reja08:299 min.
 
Wyspiańskiego08:3111 min.
 
Kliniczna08:3212 min.
 
Twarda08:3414 min.
 
Stocznia Północna08:3515 min.
 
Stocznia SKM08:3717 min.
 
Plac Solidarności08:3919 min.
 
Dworzec Główny08:4121 min.
 
Brama Wyżynna08:4424 min.
 
Okopowa08:4626 min.
 
Żabi Kruk08:4727 min.
 
Chmielna08:4828 min.
 
Akademia Muzyczna08:5030 min.
 
Brama Żuławska08:5232 min.
 
Głęboka08:5434 min.
 
Przeróbka08:5636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy