Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo07:05
Helska07:07
Osiedle Wejhera07:09
Pomorska07:10
Piastowska07:11
Czerwony Dwór07:13
Bora Komorowskiego07:14
Kołobrzeska07:16
Zaspa07:18
Startowa07:19
Jana Pawła II
 
07:20
0 min.
 
Żwirki i Wigury07:211 min.
 
Bajana07:222 min.
 
Legionów07:244 min.
 
Plac Komorowskiego07:266 min.
 
Mickiewicza07:288 min.
 
Reja07:299 min.
 
Wyspiańskiego07:3111 min.
 
Kliniczna07:3212 min.
 
Twarda07:3414 min.
 
Stocznia Północna07:3515 min.
 
Stocznia SKM07:3717 min.
 
Plac Solidarności07:3919 min.
 
Dworzec Główny07:4121 min.
 
Brama Wyżynna07:4424 min.
 
Okopowa07:4626 min.
 
Żabi Kruk07:4727 min.
 
Chmielna07:4828 min.
 
Akademia Muzyczna07:5030 min.
 
Brama Żuławska07:5232 min.
 
Głęboka07:5434 min.
 
Przeróbka07:5636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy