Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo07:24
Helska07:26
Osiedle Wejhera07:28
Pomorska07:29
Piastowska07:30
Czerwony Dwór07:32
Bora Komorowskiego07:33
Kołobrzeska07:35
Zaspa07:37
Startowa07:38
Jana Pawła II
 
07:39
0 min.
 
Żwirki i Wigury07:401 min.
 
Bajana07:412 min.
 
Legionów07:434 min.
 
Plac Komorowskiego07:456 min.
 
Mickiewicza07:478 min.
 
Reja07:489 min.
 
Wyspiańskiego07:5011 min.
 
Kliniczna07:5112 min.
 
Twarda07:5314 min.
 
Stocznia Północna07:5415 min.
 
Stocznia SKM07:5617 min.
 
Plac Solidarności07:5819 min.
 
Dworzec Główny08:0021 min.
 
Brama Wyżynna08:0324 min.
 
Okopowa08:0526 min.
 
Żabi Kruk08:0627 min.
 
Chmielna08:0728 min.
 
Akademia Muzyczna08:0930 min.
 
Brama Żuławska08:1132 min.
 
Głęboka08:1334 min.
 
Przeróbka08:1536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy