Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo20:25
Helska20:27
Osiedle Wejhera20:29
Pomorska20:30
Piastowska20:31
Czerwony Dwór20:33
Bora Komorowskiego20:34
Kołobrzeska20:36
Zaspa20:38
Startowa20:39
Jana Pawła II
 
20:40
0 min.
 
Żwirki i Wigury20:411 min.
 
Bajana20:422 min.
 
Legionów20:444 min.
 
Plac Komorowskiego20:466 min.
 
Mickiewicza20:488 min.
 
Reja20:499 min.
 
Wyspiańskiego20:5111 min.
 
Politechnika20:5414 min.
 
Miszewskiego20:5616 min.
 
Jaśkowa Dolina20:5818 min.
 
Klonowa20:5919 min.
 
Galeria Bałtycka21:0121 min.
 
Wojska Polskiego21:0323 min.
 
Zamenhofa21:0424 min.
 
Zajezdnia21:0525 min.
 
Strzyża PKM21:0626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy