Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo18:50
Helska18:52
Osiedle Wejhera18:54
Pomorska18:55
Piastowska18:56
Czerwony Dwór18:58
Bora Komorowskiego18:59
Kołobrzeska19:01
Zaspa19:03
Startowa19:04
Jana Pawła II
 
19:05
0 min.
 
Żwirki i Wigury19:061 min.
 
Bajana19:072 min.
 
Legionów19:094 min.
 
Plac Komorowskiego19:116 min.
 
Mickiewicza19:138 min.
 
Reja19:149 min.
 
Wyspiańskiego19:1611 min.
 
Kliniczna19:1712 min.
 
Twarda19:1914 min.
 
Stocznia Północna19:2015 min.
 
Stocznia SKM19:2217 min.
 
Plac Solidarności19:2419 min.
 
Dworzec Główny19:2621 min.
 
Brama Wyżynna19:2924 min.
 
Okopowa19:3126 min.
 
Żabi Kruk19:3227 min.
 
Chmielna19:3328 min.
 
Akademia Muzyczna19:3530 min.
 
Brama Żuławska19:3732 min.
 
Głęboka19:3934 min.
 
Przeróbka19:4136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy