Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo06:53
Helska06:55
Osiedle Wejhera06:57
Pomorska06:58
Piastowska06:59
Czerwony Dwór07:01
Bora Komorowskiego07:02
Kołobrzeska07:04
Zaspa07:06
Startowa07:07
Jana Pawła II
 
07:08
0 min.
 
Żwirki i Wigury07:091 min.
 
Bajana07:102 min.
 
Legionów07:124 min.
 
Plac Komorowskiego07:146 min.
 
Mickiewicza07:168 min.
 
Reja07:179 min.
 
Wyspiańskiego07:1911 min.
 
Kliniczna07:2012 min.
 
Twarda07:2214 min.
 
Stocznia Północna07:2315 min.
 
Stocznia SKM07:2517 min.
 
Plac Solidarności07:2719 min.
 
Dworzec Główny07:2921 min.
 
Brama Wyżynna07:3224 min.
 
Okopowa07:3426 min.
 
Żabi Kruk07:3527 min.
 
Chmielna07:3628 min.
 
Akademia Muzyczna07:3830 min.
 
Brama Żuławska07:4032 min.
 
Głęboka07:4234 min.
 
Przeróbka07:4436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy