Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo16:24
Helska16:26
Osiedle Wejhera16:28
Pomorska16:29
Piastowska16:30
Czerwony Dwór16:32
Bora Komorowskiego16:33
Kołobrzeska16:35
Zaspa16:37
Startowa16:38
Jana Pawła II
 
16:39
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:401 min.
 
Bajana16:412 min.
 
Legionów16:434 min.
 
Plac Komorowskiego16:456 min.
 
Mickiewicza16:478 min.
 
Reja16:489 min.
 
Wyspiańskiego16:5011 min.
 
Kliniczna16:5112 min.
 
Twarda16:5314 min.
 
Stocznia Północna16:5415 min.
 
Stocznia SKM16:5617 min.
 
Plac Solidarności16:5819 min.
 
Dworzec Główny17:0021 min.
 
Brama Wyżynna17:0324 min.
 
Okopowa17:0526 min.
 
Żabi Kruk17:0627 min.
 
Chmielna17:0728 min.
 
Akademia Muzyczna17:0930 min.
 
Brama Żuławska17:1132 min.
 
Głęboka17:1334 min.
 
Przeróbka17:1536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy