Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo15:32
Helska15:34
Osiedle Wejhera15:36
Pomorska15:37
Piastowska15:38
Czerwony Dwór15:40
Bora Komorowskiego15:41
Kołobrzeska15:43
Zaspa15:45
Startowa15:46
Jana Pawła II
 
15:47
0 min.
 
Żwirki i Wigury15:481 min.
 
Bajana15:492 min.
 
Legionów15:514 min.
 
Plac Komorowskiego15:536 min.
 
Mickiewicza15:558 min.
 
Reja15:569 min.
 
Wyspiańskiego15:5811 min.
 
Kliniczna15:5912 min.
 
Twarda16:0114 min.
 
Stocznia Północna16:0215 min.
 
Stocznia SKM16:0417 min.
 
Plac Solidarności16:0619 min.
 
Dworzec Główny16:0821 min.
 
Brama Wyżynna16:1124 min.
 
Okopowa16:1326 min.
 
Żabi Kruk16:1427 min.
 
Chmielna16:1528 min.
 
Akademia Muzyczna16:1730 min.
 
Brama Żuławska16:1932 min.
 
Głęboka16:2134 min.
 
Przeróbka16:2336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy