Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo15:24
Helska15:26
Osiedle Wejhera15:28
Pomorska15:29
Piastowska15:30
Czerwony Dwór15:32
Bora Komorowskiego15:33
Kołobrzeska15:35
Zaspa15:37
Startowa15:38
Jana Pawła II
 
15:39
0 min.
 
Żwirki i Wigury15:401 min.
 
Bajana15:412 min.
 
Legionów15:434 min.
 
Plac Komorowskiego15:456 min.
 
Mickiewicza15:478 min.
 
Reja15:489 min.
 
Wyspiańskiego15:5011 min.
 
Kliniczna15:5112 min.
 
Twarda15:5314 min.
 
Stocznia Północna15:5415 min.
 
Stocznia SKM15:5617 min.
 
Plac Solidarności15:5819 min.
 
Dworzec Główny16:0021 min.
 
Brama Wyżynna16:0324 min.
 
Okopowa16:0526 min.
 
Żabi Kruk16:0627 min.
 
Chmielna16:0728 min.
 
Akademia Muzyczna16:0930 min.
 
Brama Żuławska16:1132 min.
 
Głęboka16:1334 min.
 
Przeróbka16:1536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy