Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo15:12
Helska15:14
Osiedle Wejhera15:16
Pomorska15:17
Piastowska15:18
Czerwony Dwór15:20
Bora Komorowskiego15:21
Kołobrzeska15:23
Zaspa15:25
Startowa15:26
Jana Pawła II
 
15:27
0 min.
 
Żwirki i Wigury15:281 min.
 
Bajana15:292 min.
 
Legionów15:314 min.
 
Plac Komorowskiego15:336 min.
 
Mickiewicza15:358 min.
 
Reja15:369 min.
 
Wyspiańskiego15:3811 min.
 
Kliniczna15:3912 min.
 
Twarda15:4114 min.
 
Stocznia Północna15:4215 min.
 
Stocznia SKM15:4417 min.
 
Plac Solidarności15:4619 min.
 
Dworzec Główny15:4821 min.
 
Brama Wyżynna15:5124 min.
 
Okopowa15:5326 min.
 
Żabi Kruk15:5427 min.
 
Chmielna15:5528 min.
 
Akademia Muzyczna15:5730 min.
 
Brama Żuławska15:5932 min.
 
Głęboka16:0134 min.
 
Przeróbka16:0336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy