Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo13:52
Helska13:54
Osiedle Wejhera13:56
Pomorska13:57
Piastowska13:58
Czerwony Dwór14:00
Bora Komorowskiego14:01
Kołobrzeska14:03
Zaspa14:05
Startowa14:06
Jana Pawła II
 
14:07
0 min.
 
Żwirki i Wigury14:081 min.
 
Bajana14:092 min.
 
Legionów14:114 min.
 
Plac Komorowskiego14:136 min.
 
Mickiewicza14:158 min.
 
Reja14:169 min.
 
Wyspiańskiego14:1811 min.
 
Kliniczna14:1912 min.
 
Twarda14:2114 min.
 
Stocznia Północna14:2215 min.
 
Stocznia SKM14:2417 min.
 
Plac Solidarności14:2619 min.
 
Dworzec Główny14:2821 min.
 
Brama Wyżynna14:3124 min.
 
Okopowa14:3326 min.
 
Żabi Kruk14:3427 min.
 
Chmielna14:3528 min.
 
Akademia Muzyczna14:3730 min.
 
Brama Żuławska14:3932 min.
 
Głęboka14:4134 min.
 
Przeróbka14:4336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy