Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo12:32
Helska12:34
Osiedle Wejhera12:36
Pomorska12:37
Piastowska12:38
Czerwony Dwór12:40
Bora Komorowskiego12:41
Kołobrzeska12:43
Zaspa12:45
Startowa12:46
Jana Pawła II
 
12:47
0 min.
 
Żwirki i Wigury12:481 min.
 
Bajana12:492 min.
 
Legionów12:514 min.
 
Plac Komorowskiego12:536 min.
 
Mickiewicza12:558 min.
 
Reja12:569 min.
 
Wyspiańskiego12:5811 min.
 
Kliniczna12:5912 min.
 
Twarda13:0114 min.
 
Stocznia Północna13:0215 min.
 
Stocznia SKM13:0417 min.
 
Plac Solidarności13:0619 min.
 
Dworzec Główny13:0821 min.
 
Brama Wyżynna13:1124 min.
 
Okopowa13:1326 min.
 
Żabi Kruk13:1427 min.
 
Chmielna13:1528 min.
 
Akademia Muzyczna13:1730 min.
 
Brama Żuławska13:1932 min.
 
Głęboka13:2134 min.
 
Przeróbka13:2336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy