Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo11:24
Helska11:26
Osiedle Wejhera11:28
Pomorska11:29
Piastowska11:30
Czerwony Dwór11:32
Bora Komorowskiego11:33
Kołobrzeska11:35
Zaspa11:37
Startowa11:38
Jana Pawła II
 
11:39
0 min.
 
Żwirki i Wigury11:401 min.
 
Bajana11:412 min.
 
Legionów11:434 min.
 
Plac Komorowskiego11:456 min.
 
Mickiewicza11:478 min.
 
Reja11:489 min.
 
Wyspiańskiego11:5011 min.
 
Kliniczna11:5112 min.
 
Twarda11:5314 min.
 
Stocznia Północna11:5415 min.
 
Stocznia SKM11:5617 min.
 
Plac Solidarności11:5819 min.
 
Dworzec Główny12:0021 min.
 
Brama Wyżynna12:0324 min.
 
Okopowa12:0526 min.
 
Żabi Kruk12:0627 min.
 
Chmielna12:0728 min.
 
Akademia Muzyczna12:0930 min.
 
Brama Żuławska12:1132 min.
 
Głęboka12:1334 min.
 
Przeróbka12:1536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy