Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo10:52
Helska10:54
Osiedle Wejhera10:56
Pomorska10:57
Piastowska10:58
Czerwony Dwór11:00
Bora Komorowskiego11:01
Kołobrzeska11:03
Zaspa11:05
Startowa11:06
Jana Pawła II
 
11:07
0 min.
 
Żwirki i Wigury11:081 min.
 
Bajana11:092 min.
 
Legionów11:114 min.
 
Plac Komorowskiego11:136 min.
 
Mickiewicza11:158 min.
 
Reja11:169 min.
 
Wyspiańskiego11:1811 min.
 
Kliniczna11:1912 min.
 
Twarda11:2114 min.
 
Stocznia Północna11:2215 min.
 
Stocznia SKM11:2417 min.
 
Plac Solidarności11:2619 min.
 
Dworzec Główny11:2821 min.
 
Brama Wyżynna11:3124 min.
 
Okopowa11:3326 min.
 
Żabi Kruk11:3427 min.
 
Chmielna11:3528 min.
 
Akademia Muzyczna11:3730 min.
 
Brama Żuławska11:3932 min.
 
Głęboka11:4134 min.
 
Przeróbka11:4336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy