Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:44
Helska10:46
Osiedle Wejhera10:48
Pomorska10:49
Piastowska10:50
Czerwony Dwór10:52
Bora Komorowskiego10:53
Kołobrzeska10:55
Zaspa10:57
Startowa10:58
Jana Pawła II
 
10:59
0 min.
 
Żwirki i Wigury11:001 min.
 
Bajana11:012 min.
 
Legionów11:034 min.
 
Plac Komorowskiego11:056 min.
 
Mickiewicza11:078 min.
 
Reja11:089 min.
 
Wyspiańskiego11:1011 min.
 
Kliniczna11:1112 min.
 
Twarda11:1314 min.
 
Stocznia Północna11:1415 min.
 
Stocznia SKM11:1617 min.
 
Plac Solidarności11:1819 min.
 
Dworzec Główny11:2021 min.
 
Brama Wyżynna11:2324 min.
 
Okopowa11:2526 min.
 
Żabi Kruk11:2627 min.
 
Chmielna11:2728 min.
 
Akademia Muzyczna11:2930 min.
 
Brama Żuławska11:3132 min.
 
Głęboka11:3334 min.
 
Przeróbka11:3536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy