Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo06:13
Helska06:15
Osiedle Wejhera06:17
Pomorska06:18
Piastowska06:19
Czerwony Dwór06:21
Bora Komorowskiego06:22
Kołobrzeska06:24
Zaspa06:26
Startowa06:27
Jana Pawła II
 
06:28
0 min.
 
Żwirki i Wigury06:291 min.
 
Bajana06:302 min.
 
Legionów06:324 min.
 
Plac Komorowskiego06:346 min.
 
Mickiewicza06:368 min.
 
Reja06:379 min.
 
Wyspiańskiego06:3911 min.
 
Kliniczna06:4012 min.
 
Twarda06:4214 min.
 
Stocznia Północna06:4315 min.
 
Stocznia SKM06:4517 min.
 
Plac Solidarności06:4719 min.
 
Dworzec Główny06:4921 min.
 
Brama Wyżynna06:5224 min.
 
Okopowa06:5426 min.
 
Żabi Kruk06:5527 min.
 
Chmielna06:5628 min.
 
Akademia Muzyczna06:5830 min.
 
Brama Żuławska07:0032 min.
 
Głęboka07:0234 min.
 
Przeróbka07:0436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy