Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo10:10
Helska10:12
Osiedle Wejhera10:14
Pomorska10:15
Piastowska10:16
Czerwony Dwór10:18
Bora Komorowskiego10:19
Kołobrzeska10:21
Zaspa10:23
Startowa10:24
Jana Pawła II
 
10:25
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:261 min.
 
Bajana10:272 min.
 
Legionów10:294 min.
 
Plac Komorowskiego10:316 min.
 
Mickiewicza10:338 min.
 
Reja10:349 min.
 
Wyspiańskiego10:3611 min.
 
Kliniczna10:3712 min.
 
Twarda10:3914 min.
 
Stocznia Północna10:4015 min.
 
Stocznia SKM10:4217 min.
 
Plac Solidarności10:4419 min.
 
Dworzec Główny10:4621 min.
 
Brama Wyżynna10:4924 min.
 
Okopowa10:5126 min.
 
Żabi Kruk10:5227 min.
 
Chmielna10:5328 min.
 
Akademia Muzyczna10:5530 min.
 
Brama Żuławska10:5732 min.
 
Głęboka10:5934 min.
 
Przeróbka11:0136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy