Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo09:50
Helska09:52
Osiedle Wejhera09:54
Pomorska09:55
Piastowska09:56
Czerwony Dwór09:58
Bora Komorowskiego09:59
Kołobrzeska10:01
Zaspa10:03
Startowa10:04
Jana Pawła II
 
10:05
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:061 min.
 
Bajana10:072 min.
 
Legionów10:094 min.
 
Plac Komorowskiego10:116 min.
 
Mickiewicza10:138 min.
 
Reja10:149 min.
 
Wyspiańskiego10:1611 min.
 
Kliniczna10:1712 min.
 
Twarda10:1914 min.
 
Stocznia Północna10:2015 min.
 
Stocznia SKM10:2217 min.
 
Plac Solidarności10:2419 min.
 
Dworzec Główny10:2621 min.
 
Brama Wyżynna10:2924 min.
 
Okopowa10:3126 min.
 
Żabi Kruk10:3227 min.
 
Chmielna10:3328 min.
 
Akademia Muzyczna10:3530 min.
 
Brama Żuławska10:3732 min.
 
Głęboka10:3934 min.
 
Przeróbka10:4136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy