Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo07:50
Helska07:52
Osiedle Wejhera07:54
Pomorska07:55
Piastowska07:56
Czerwony Dwór07:58
Bora Komorowskiego07:59
Kołobrzeska08:01
Zaspa08:03
Startowa08:04
Jana Pawła II
 
08:05
0 min.
 
Żwirki i Wigury08:061 min.
 
Bajana08:072 min.
 
Legionów08:094 min.
 
Plac Komorowskiego08:116 min.
 
Mickiewicza08:138 min.
 
Reja08:149 min.
 
Wyspiańskiego08:1611 min.
 
Kliniczna08:1712 min.
 
Twarda08:1914 min.
 
Stocznia Północna08:2015 min.
 
Stocznia SKM08:2217 min.
 
Plac Solidarności08:2419 min.
 
Dworzec Główny08:2621 min.
 
Brama Wyżynna08:2924 min.
 
Okopowa08:3126 min.
 
Żabi Kruk08:3227 min.
 
Chmielna08:3328 min.
 
Akademia Muzyczna08:3530 min.
 
Brama Żuławska08:3732 min.
 
Głęboka08:3934 min.
 
Przeróbka08:4136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy