Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo05:35
Helska05:37
Osiedle Wejhera05:39
Pomorska05:40
Piastowska05:41
Czerwony Dwór05:43
Bora Komorowskiego05:44
Kołobrzeska05:46
Zaspa05:48
Startowa05:49
Jana Pawła II
 
05:50
0 min.
 
Żwirki i Wigury05:511 min.
 
Bajana05:522 min.
 
Legionów05:544 min.
 
Plac Komorowskiego05:566 min.
 
Mickiewicza05:588 min.
 
Reja05:599 min.
 
Wyspiańskiego06:0111 min.
 
Kliniczna06:0212 min.
 
Twarda06:0414 min.
 
Stocznia Północna06:0515 min.
 
Stocznia SKM06:0717 min.
 
Plac Solidarności06:0919 min.
 
Dworzec Główny06:1121 min.
 
Brama Wyżynna06:1424 min.
 
Okopowa06:1626 min.
 
Żabi Kruk06:1727 min.
 
Chmielna06:1828 min.
 
Akademia Muzyczna06:2030 min.
 
Brama Żuławska06:2232 min.
 
Głęboka06:2434 min.
 
Przeróbka06:2636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy