Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Władysława IV09:52
Nowy Port Oliwska09:53
Przychodnia09:54
Rybołowców09:55
Kasztanowa09:57
Latarnia Morska09:58
Krasickiego10:00
Brzeźno10:02
Mazurska
 
10:03
0 min.
 
Wczasy10:041 min.
 
Dworska10:063 min.
 
al. Płażyńskiego10:074 min.
 
Grudziądzka10:096 min.
 
Kolonia Uroda10:107 min.
 
Kościuszki10:129 min.
 
Mickiewicza10:1310 min.
 
Plac Komorowskiego10:1512 min.
 
Legionów10:1714 min.
 
Bajana10:1916 min.
 
Żwirki i Wigury10:2017 min.
 
Jana Pawła II10:2118 min.
 
Startowa10:2219 min.
 
Zaspa10:2320 min.
 
Kołobrzeska10:2421 min.
 
Bora Komorowskiego10:2623 min.
 
Czerwony Dwór10:2825 min.
 
Piastowska10:2926 min.
 
Pomorska10:3128 min.
 
Osiedle Wejhera10:3229 min.
 
Helska10:3330 min.
 
Jelitkowo10:3431 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy