Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo17:32
Helska17:34
Osiedle Wejhera17:36
Pomorska17:37
Piastowska17:38
Czerwony Dwór17:40
Bora Komorowskiego17:41
Kołobrzeska17:42
Zaspa17:44
Startowa17:45
Jana Pawła II17:46
Żwirki i Wigury17:47
Bajana17:48
Legionów17:50
Plac Komorowskiego17:51
Mickiewicza17:53
Reja17:54
Wyspiańskiego17:56
Kliniczna - Szpital17:57
Twarda
 
17:59
0 min.
 
Stocznia Północna18:001 min.
 
Stocznia SKM18:023 min.
 
Plac Solidarności18:034 min.
 
Dworzec Główny18:056 min.
 
Brama Wyżynna18:078 min.
 
Okopowa18:0910 min.
 
Żabi Kruk18:1011 min.
 
Chmielna18:1112 min.
 
Akademia Muzyczna18:1213 min.
 
Brama Żuławska18:1415 min.
 
Głęboka18:1617 min.
 
Przeróbka18:1920 min.
 
Lenartowicza18:2021 min.
 
Sucharskiego18:2122 min.
 
Kaczeńce18:2223 min.
 
Lessowa18:2324 min.
 
Zimna18:2425 min.
 
Stogi Pasanil18:2627 min.
 
Rozłogi18:2728 min.
 
Stogi Plaża18:3132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy