Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo12:52
Helska12:54
Osiedle Wejhera12:56
Pomorska12:57
Piastowska12:58
Czerwony Dwór13:00
Bora Komorowskiego13:01
Kołobrzeska13:02
Zaspa13:04
Startowa13:05
Jana Pawła II13:06
Żwirki i Wigury13:07
Bajana13:08
Legionów13:10
Plac Komorowskiego13:11
Mickiewicza13:13
Reja13:14
Wyspiańskiego13:16
Kliniczna - Szpital13:17
Twarda
 
13:19
0 min.
 
Stocznia Północna13:201 min.
 
Stocznia SKM13:223 min.
 
Plac Solidarności13:234 min.
 
Dworzec Główny13:256 min.
 
Brama Wyżynna13:278 min.
 
Okopowa13:2910 min.
 
Żabi Kruk13:3011 min.
 
Chmielna13:3112 min.
 
Akademia Muzyczna13:3213 min.
 
Brama Żuławska13:3415 min.
 
Głęboka13:3617 min.
 
Przeróbka13:3920 min.
 
Lenartowicza13:4021 min.
 
Sucharskiego13:4122 min.
 
Kaczeńce13:4223 min.
 
Lessowa13:4324 min.
 
Zimna13:4425 min.
 
Stogi Pasanil13:4627 min.
 
Rozłogi13:4728 min.
 
Stogi Plaża13:5132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy