Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo21:13
Helska21:15
Osiedle Wejhera21:16
Pomorska21:17
Piastowska21:18
Czerwony Dwór21:20
Bora Komorowskiego21:21
Kołobrzeska21:22
Zaspa21:24
Startowa21:25
Jana Pawła II21:26
Żwirki i Wigury21:27
Bajana21:28
Legionów21:30
Plac Komorowskiego21:31
Mickiewicza21:32
Reja
 
21:33
0 min.
 
Wyspiańskiego21:352 min.
 
Kliniczna - Szpital21:363 min.
 
Twarda21:385 min.
 
Stocznia Północna21:396 min.
 
Stocznia SKM21:418 min.
 
Plac Solidarności21:429 min.
 
Dworzec Główny21:4411 min.
 
Brama Wyżynna21:4613 min.
 
Okopowa21:4815 min.
 
Żabi Kruk21:4916 min.
 
Chmielna21:5017 min.
 
Akademia Muzyczna21:5118 min.
 
Brama Żuławska21:5320 min.
 
Głęboka21:5421 min.
 
Przeróbka21:5724 min.
 
Lenartowicza21:5825 min.
 
Sucharskiego21:5926 min.
 
Kaczeńce22:0027 min.
 
Lessowa22:0128 min.
 
Zimna22:0229 min.
 
Stogi Pasanil22:0431 min.
 
Rozłogi22:0532 min.
 
Stogi Plaża22:0936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy