Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo05:31
Helska05:33
Osiedle Wejhera05:35
Pomorska05:36
Piastowska05:37
Czerwony Dwór05:39
Bora Komorowskiego05:40
Kołobrzeska05:41
Zaspa05:43
Startowa05:44
Jana Pawła II05:45
Żwirki i Wigury05:46
Bajana05:47
Legionów05:49
Plac Komorowskiego05:50
Mickiewicza05:52
Reja
 
05:53
0 min.
 
Wyspiańskiego05:552 min.
 
Kliniczna - Szpital05:563 min.
 
Twarda05:585 min.
 
Stocznia Północna05:596 min.
 
Stocznia SKM06:018 min.
 
Plac Solidarności06:0310 min.
 
Dworzec Główny06:0512 min.
 
Brama Wyżynna06:0714 min.
 
Okopowa06:0916 min.
 
Żabi Kruk06:1017 min.
 
Chmielna06:1118 min.
 
Akademia Muzyczna06:1219 min.
 
Brama Żuławska06:1421 min.
 
Głęboka06:1623 min.
 
Przeróbka06:1926 min.
 
Lenartowicza06:2027 min.
 
Sucharskiego06:2128 min.
 
Kaczeńce06:2229 min.
 
Lessowa06:2330 min.
 
Zimna06:2431 min.
 
Stogi Pasanil06:2633 min.
 
Rozłogi06:2734 min.
 
Stogi Plaża06:3138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy