Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo17:35
Helska17:37
Osiedle Wejhera17:39
Pomorska17:40
Piastowska17:41
Czerwony Dwór17:43
Bora Komorowskiego17:44
Kołobrzeska17:45
Zaspa17:47
Startowa17:48
Jana Pawła II17:49
Żwirki i Wigury17:50
Bajana17:51
Legionów17:53
Plac Komorowskiego17:54
Mickiewicza17:56
Reja
 
17:57
0 min.
 
Wyspiańskiego17:592 min.
 
Kliniczna - Szpital18:003 min.
 
Twarda18:025 min.
 
Stocznia Północna18:036 min.
 
Stocznia SKM18:058 min.
 
Plac Solidarności18:0710 min.
 
Dworzec Główny18:0912 min.
 
Brama Wyżynna18:1114 min.
 
Okopowa18:1316 min.
 
Żabi Kruk18:1417 min.
 
Chmielna18:1518 min.
 
Akademia Muzyczna18:1619 min.
 
Brama Żuławska18:1821 min.
 
Głęboka18:2023 min.
 
Przeróbka18:2326 min.
 
Lenartowicza18:2427 min.
 
Sucharskiego18:2528 min.
 
Kaczeńce18:2629 min.
 
Lessowa18:2730 min.
 
Zimna18:2831 min.
 
Stogi Pasanil18:3033 min.
 
Rozłogi18:3134 min.
 
Stogi Plaża18:3538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy