Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo17:15
Helska17:17
Osiedle Wejhera17:19
Pomorska17:20
Piastowska17:21
Czerwony Dwór17:23
Bora Komorowskiego17:24
Kołobrzeska17:25
Zaspa17:27
Startowa17:28
Jana Pawła II17:29
Żwirki i Wigury17:30
Bajana17:31
Legionów17:33
Plac Komorowskiego17:34
Mickiewicza17:36
Reja
 
17:37
0 min.
 
Wyspiańskiego17:392 min.
 
Kliniczna - Szpital17:403 min.
 
Twarda17:425 min.
 
Stocznia Północna17:436 min.
 
Stocznia SKM17:458 min.
 
Plac Solidarności17:4710 min.
 
Dworzec Główny17:4912 min.
 
Brama Wyżynna17:5114 min.
 
Okopowa17:5316 min.
 
Żabi Kruk17:5417 min.
 
Chmielna17:5518 min.
 
Akademia Muzyczna17:5619 min.
 
Brama Żuławska17:5821 min.
 
Głęboka18:0023 min.
 
Przeróbka18:0326 min.
 
Lenartowicza18:0427 min.
 
Sucharskiego18:0528 min.
 
Kaczeńce18:0629 min.
 
Lessowa18:0730 min.
 
Zimna18:0831 min.
 
Stogi Pasanil18:1033 min.
 
Rozłogi18:1134 min.
 
Stogi Plaża18:1538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy