Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo16:31
Helska16:33
Osiedle Wejhera16:35
Pomorska16:36
Piastowska16:37
Czerwony Dwór16:39
Bora Komorowskiego16:40
Kołobrzeska16:41
Zaspa16:43
Startowa16:44
Jana Pawła II16:45
Żwirki i Wigury16:46
Bajana16:47
Legionów16:49
Plac Komorowskiego16:50
Mickiewicza16:52
Reja
 
16:53
0 min.
 
Wyspiańskiego16:552 min.
 
Kliniczna - Szpital16:563 min.
 
Twarda16:585 min.
 
Stocznia Północna16:596 min.
 
Stocznia SKM17:018 min.
 
Plac Solidarności17:0310 min.
 
Dworzec Główny17:0512 min.
 
Brama Wyżynna17:0714 min.
 
Okopowa17:0916 min.
 
Żabi Kruk17:1017 min.
 
Chmielna17:1118 min.
 
Akademia Muzyczna17:1219 min.
 
Brama Żuławska17:1421 min.
 
Głęboka17:1623 min.
 
Przeróbka17:1926 min.
 
Lenartowicza17:2027 min.
 
Sucharskiego17:2128 min.
 
Kaczeńce17:2229 min.
 
Lessowa17:2330 min.
 
Zimna17:2431 min.
 
Stogi Pasanil17:2633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy