Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo16:11
Helska16:13
Osiedle Wejhera16:15
Pomorska16:16
Piastowska16:17
Czerwony Dwór16:19
Bora Komorowskiego16:20
Kołobrzeska16:21
Zaspa16:23
Startowa16:24
Jana Pawła II16:25
Żwirki i Wigury16:26
Bajana16:27
Legionów16:29
Plac Komorowskiego16:30
Mickiewicza16:32
Reja
 
16:33
0 min.
 
Wyspiańskiego16:352 min.
 
Kliniczna - Szpital16:363 min.
 
Twarda16:385 min.
 
Stocznia Północna16:396 min.
 
Stocznia SKM16:418 min.
 
Plac Solidarności16:4310 min.
 
Dworzec Główny16:4512 min.
 
Brama Wyżynna16:4714 min.
 
Okopowa16:4916 min.
 
Żabi Kruk16:5017 min.
 
Chmielna16:5118 min.
 
Akademia Muzyczna16:5219 min.
 
Brama Żuławska16:5421 min.
 
Głęboka16:5623 min.
 
Przeróbka16:5926 min.
 
Lenartowicza17:0027 min.
 
Sucharskiego17:0128 min.
 
Kaczeńce17:0229 min.
 
Lessowa17:0330 min.
 
Zimna17:0431 min.
 
Stogi Pasanil17:0633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy