Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo15:41
Helska15:43
Osiedle Wejhera15:45
Pomorska15:46
Piastowska15:47
Czerwony Dwór15:49
Bora Komorowskiego15:50
Kołobrzeska15:51
Zaspa15:53
Startowa15:54
Jana Pawła II15:55
Żwirki i Wigury15:56
Bajana15:57
Legionów15:59
Plac Komorowskiego16:00
Mickiewicza16:02
Reja
 
16:03
0 min.
 
Wyspiańskiego16:052 min.
 
Kliniczna - Szpital16:063 min.
 
Twarda16:085 min.
 
Stocznia Północna16:096 min.
 
Stocznia SKM16:118 min.
 
Plac Solidarności16:1310 min.
 
Dworzec Główny16:1512 min.
 
Brama Wyżynna16:1714 min.
 
Okopowa16:1916 min.
 
Żabi Kruk16:2017 min.
 
Chmielna16:2118 min.
 
Akademia Muzyczna16:2219 min.
 
Brama Żuławska16:2421 min.
 
Głęboka16:2623 min.
 
Przeróbka16:2926 min.
 
Lenartowicza16:3027 min.
 
Sucharskiego16:3128 min.
 
Kaczeńce16:3229 min.
 
Lessowa16:3330 min.
 
Zimna16:3431 min.
 
Stogi Pasanil16:3633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy