Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo14:41
Helska14:43
Osiedle Wejhera14:45
Pomorska14:46
Piastowska14:47
Czerwony Dwór14:49
Bora Komorowskiego14:50
Kołobrzeska14:51
Zaspa14:53
Startowa14:54
Jana Pawła II14:55
Żwirki i Wigury14:56
Bajana14:57
Legionów14:59
Plac Komorowskiego15:00
Mickiewicza15:02
Reja
 
15:03
0 min.
 
Wyspiańskiego15:052 min.
 
Kliniczna - Szpital15:063 min.
 
Twarda15:085 min.
 
Stocznia Północna15:096 min.
 
Stocznia SKM15:118 min.
 
Plac Solidarności15:1310 min.
 
Dworzec Główny15:1512 min.
 
Brama Wyżynna15:1714 min.
 
Okopowa15:1916 min.
 
Żabi Kruk15:2017 min.
 
Chmielna15:2118 min.
 
Akademia Muzyczna15:2219 min.
 
Brama Żuławska15:2421 min.
 
Głęboka15:2623 min.
 
Przeróbka15:2926 min.
 
Lenartowicza15:3027 min.
 
Sucharskiego15:3128 min.
 
Kaczeńce15:3229 min.
 
Lessowa15:3330 min.
 
Zimna15:3431 min.
 
Stogi Pasanil15:3633 min.
 
Rozłogi15:3734 min.
 
Stogi Plaża15:4138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy