Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo13:07
Helska13:09
Osiedle Wejhera13:11
Pomorska13:12
Piastowska13:13
Czerwony Dwór13:15
Bora Komorowskiego13:16
Kołobrzeska13:17
Zaspa13:19
Startowa13:20
Jana Pawła II13:21
Żwirki i Wigury13:22
Bajana13:23
Legionów13:25
Plac Komorowskiego13:26
Mickiewicza13:28
Reja
 
13:29
0 min.
 
Wyspiańskiego13:312 min.
 
Kliniczna - Szpital13:323 min.
 
Twarda13:345 min.
 
Stocznia Północna13:356 min.
 
Stocznia SKM13:378 min.
 
Plac Solidarności13:3910 min.
 
Dworzec Główny13:4112 min.
 
Brama Wyżynna13:4314 min.
 
Okopowa13:4516 min.
 
Żabi Kruk13:4617 min.
 
Chmielna13:4718 min.
 
Akademia Muzyczna13:4819 min.
 
Brama Żuławska13:5021 min.
 
Głęboka13:5223 min.
 
Przeróbka13:5526 min.
 
Lenartowicza13:5627 min.
 
Sucharskiego13:5728 min.
 
Kaczeńce13:5829 min.
 
Lessowa13:5930 min.
 
Zimna14:0031 min.
 
Stogi Pasanil14:0233 min.
 
Rozłogi14:0334 min.
 
Stogi Plaża14:0738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy