Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo12:36
Helska12:38
Osiedle Wejhera12:40
Pomorska12:41
Piastowska12:42
Czerwony Dwór12:44
Bora Komorowskiego12:45
Kołobrzeska12:46
Zaspa12:48
Startowa12:49
Jana Pawła II12:50
Żwirki i Wigury12:51
Bajana12:52
Legionów12:54
Plac Komorowskiego12:55
Mickiewicza12:57
Reja
 
12:58
0 min.
 
Wyspiańskiego13:002 min.
 
Kliniczna - Szpital13:013 min.
 
Twarda13:035 min.
 
Stocznia Północna13:046 min.
 
Stocznia SKM13:068 min.
 
Plac Solidarności13:0810 min.
 
Dworzec Główny13:1012 min.
 
Brama Wyżynna13:1214 min.
 
Okopowa13:1416 min.
 
Żabi Kruk13:1517 min.
 
Chmielna13:1618 min.
 
Akademia Muzyczna13:1719 min.
 
Brama Żuławska13:1921 min.
 
Głęboka13:2123 min.
 
Przeróbka13:2426 min.
 
Lenartowicza13:2527 min.
 
Sucharskiego13:2628 min.
 
Kaczeńce13:2729 min.
 
Lessowa13:2830 min.
 
Zimna13:2931 min.
 
Stogi Pasanil13:3133 min.
 
Rozłogi13:3234 min.
 
Stogi Plaża13:3638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy