Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo04:36
Helska04:38
Osiedle Wejhera04:40
Pomorska04:41
Piastowska04:42
Czerwony Dwór04:44
Bora Komorowskiego04:45
Kołobrzeska04:46
Zaspa04:48
Startowa04:49
Jana Pawła II04:50
Żwirki i Wigury04:51
Bajana04:52
Legionów04:54
Plac Komorowskiego04:55
Mickiewicza04:57
Reja
 
04:58
0 min.
 
Wyspiańskiego05:002 min.
 
Kliniczna - Szpital05:013 min.
 
Twarda05:035 min.
 
Stocznia Północna05:046 min.
 
Stocznia SKM05:068 min.
 
Plac Solidarności05:079 min.
 
Dworzec Główny05:0911 min.
 
Brama Wyżynna05:1113 min.
 
Okopowa05:1315 min.
 
Żabi Kruk05:1416 min.
 
Chmielna05:1517 min.
 
Akademia Muzyczna05:1618 min.
 
Brama Żuławska05:1820 min.
 
Głęboka05:2022 min.
 
Przeróbka05:2325 min.
 
Lenartowicza05:2426 min.
 
Sucharskiego05:2527 min.
 
Kaczeńce05:2628 min.
 
Lessowa05:2729 min.
 
Zimna05:2830 min.
 
Stogi Pasanil05:3032 min.
 
Rozłogi05:3133 min.
 
Stogi Plaża05:3537 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy