Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo10:07
Helska10:09
Osiedle Wejhera10:11
Pomorska10:12
Piastowska10:13
Czerwony Dwór10:15
Bora Komorowskiego10:16
Kołobrzeska10:17
Zaspa10:19
Startowa10:20
Jana Pawła II10:21
Żwirki i Wigury10:22
Bajana10:23
Legionów10:25
Plac Komorowskiego10:26
Mickiewicza10:28
Reja
 
10:29
0 min.
 
Wyspiańskiego10:312 min.
 
Kliniczna - Szpital10:323 min.
 
Twarda10:345 min.
 
Stocznia Północna10:356 min.
 
Stocznia SKM10:378 min.
 
Plac Solidarności10:3910 min.
 
Dworzec Główny10:4112 min.
 
Brama Wyżynna10:4314 min.
 
Okopowa10:4516 min.
 
Żabi Kruk10:4617 min.
 
Chmielna10:4718 min.
 
Akademia Muzyczna10:4819 min.
 
Brama Żuławska10:5021 min.
 
Głęboka10:5223 min.
 
Przeróbka10:5526 min.
 
Lenartowicza10:5627 min.
 
Sucharskiego10:5728 min.
 
Kaczeńce10:5829 min.
 
Lessowa10:5930 min.
 
Zimna11:0031 min.
 
Stogi Pasanil11:0233 min.
 
Rozłogi11:0334 min.
 
Stogi Plaża11:0738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy