Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo09:07
Helska09:09
Osiedle Wejhera09:11
Pomorska09:12
Piastowska09:13
Czerwony Dwór09:15
Bora Komorowskiego09:16
Kołobrzeska09:17
Zaspa09:19
Startowa09:20
Jana Pawła II09:21
Żwirki i Wigury09:22
Bajana09:23
Legionów09:25
Plac Komorowskiego09:26
Mickiewicza09:28
Reja
 
09:29
0 min.
 
Wyspiańskiego09:312 min.
 
Kliniczna - Szpital09:323 min.
 
Twarda09:345 min.
 
Stocznia Północna09:356 min.
 
Stocznia SKM09:378 min.
 
Plac Solidarności09:3910 min.
 
Dworzec Główny09:4112 min.
 
Brama Wyżynna09:4314 min.
 
Okopowa09:4516 min.
 
Żabi Kruk09:4617 min.
 
Chmielna09:4718 min.
 
Akademia Muzyczna09:4819 min.
 
Brama Żuławska09:5021 min.
 
Głęboka09:5223 min.
 
Przeróbka09:5526 min.
 
Lenartowicza09:5627 min.
 
Sucharskiego09:5728 min.
 
Kaczeńce09:5829 min.
 
Lessowa09:5930 min.
 
Zimna10:0031 min.
 
Stogi Pasanil10:0233 min.
 
Rozłogi10:0334 min.
 
Stogi Plaża10:0738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy